O ośrodku:

Ośrodek wczasowy Zacisze.pl w Łagowie to urokliwe miejsce położone w lesie, nad przepięknym i czystym jeziorem Łagowskim. Znajduje się w sercu województwa lubuskiego w Polsce, w strefie ciszy i w pasie natura 2000. Ośrodek oferuje noclegi w Łagowie w eleganckich, murowanych, 50-metrowych ogrzewanych domkach leśnych, w których znajduje się kuchnia, łazienka, pokój oraz salon z kominkiem. Dla zmotoryzowanych oferuje parking.

Na terenie ośrodka pozostają do dyspozycji piaszczyste plaże, kąpielisko, pomosty wędkarskie, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, wigwam, pole dla przyczep campingowych. Przez teren ośrodka prowadzą turystyczne szlaki piesze i rowerowe. Jego zaletą jest wygodna lokalizacja przy trasie Poznań – Świecko.

Ośrodek położony jest obszerny i zawsze znajdą w nim miejsce goście zarówno na wypoczynek pod namiotem, jak również w przyczepie kempingowej. Przestronne pole namiotowe z dostępem do jeziora, w pełni wyposażone, pozwala na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Miejsce oraz dogodne warunki znajdą tutaj osoby gustujące w imprezach integracyjnych w bezpośrednim otoczeniu przyrody, jesienią natomiast grzybiarze mogą przemierzać kilometry w poszukiwaniu grzybów.

Pojezierze lubuskie oferuje wiele atrakcji turystycznych, mikroklimat, wypoczynek w ciszy i spokoju blisko natury. Ośrodek wypoczynkowy Zacisze.pl oferuje noclegi z najlepszym dostępem do jeziora. Ośrodek Zacisze.pl posiada najdłuższą granicę z linią brzegową jeziora łagowskiego. Ośrodek turystyczny Zacisze.pl jako jedyny w całości znajduje się na terenie parku krajobrazowego. To wyjątkowe miejsce dla wszystkich miłośników natury. Na jego terenie znajdują się dwie plaże oraz dwa pomosty.

Spełnij swoje marzenie, spędź niezapomniane wakacje nad jeziorem, wykonaj sesję zdjęciową pośród kilkudziesięcioletnich drzew, w otoczeniu nieskażonej natury. To wyjątkowe miejsce sprawi, że Twoje zdjęcia będą wspaniałą pamiątką pięknych chwil.

DOGODNA LOKALIZACJA


DOMKI CAŁOROCZNE NAD JEZIOREM


PRZESTRONNY CAMPING I POLE NAMIOTOWE


OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W LESIE


Z DALA OD WIELKOMIEJSKIEGO ZGIEŁKU


ODWIEDŹ NAS I PRZEKONAJ SIĘ SAM


GPS
N 52.3326988220
E 15.2983999252

HISTORIA W PLENERZE

Na terenie ośrodka Zacisze.pl znajdują się ruiny starego hotelu, którego budowę rozpoczęła jeszcze Huta Katowice. Dzisiaj to miejsce intryguje swoją tajemniczością. Opuszczone konstrukcje z częścią podziemną to idealne miejsce na sesję zdjęciową, do nagrania filmu, organizacji gier zespołowych czy na imprezę integracyjną.

Zacisze.pl to niezwykły ośrodek wczasowy oferujący wewnętrzne atrakcje turystyczne. Wypożyczalnia kajaków pozwala na wycieczkę w głąb pięknego i czystego jeziora. Szlaki piesze i rowerowe przechodzące przez teren ośrodka pozwalają na szybką wyprawę wokół całego jeziora.