Domki nad jeziorem Zacisze.pl

UWAGA! Już jest!


Możliwość zapłaty

BONEM TURYSTYCZNYM!

Domki nad jeziorem Zacisze.pl

Uwaga! Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji miejsca na polu namiotowym. Wystarczy wypełnić formularz. Opłaty możesz dokonać po przyjeździe.

Zmieniamy się dla Ciebie

Domki nad jeziorem Zacisze.pl

UWAGA! Już jest!


Możliwość zapłaty

BONEM TURYSTYCZNYM!

Domki nad jeziorem Zacisze.pl

Uwaga! Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji miejsca na polu namiotowym. Wystarczy wypełnić formularz. Opłaty możesz dokonać po przyjeździe.

Zmieniamy się dla Ciebie

Ośrodek wypoczynkowy w lubuskiem - Zacisze.pl

Zapraszamy na wypoczynek nad jeziorem Łagowskim w województwie lubuskim, w Łagowie. Zapewniamy, że spotkanie z chronioną przyrodą zostanie zapamiętane na długo. Ośrodek mieści się bowiem w całości na terenie parku krajobrazowego, wpisanego do obiektów Natura 2000. To strefa wolna od hałasu i zanieczyszczeń. Nasi goście cieszą się czystym powietrzem, wodą, wspaniałymi lasami, atmosferą sprzyjającą refleksji i wypoczywają w luksusowych domkach nad jeziorem.

W tej urokliwej krainie czeka na Państwa zespół dobrze przygotowanych domków całorocznych. Każdy z nich ma powierzchnię 50m2, są ogrzewane, położone w szumiącym lesie. Domki są w pełni funkcjonalne, wyposażone w kuchnię, łazienkę, a nawet salon z kominkiem i oferują znakomity odpoczynek po dniach pełnych wrażeń.

Wczasy nad jeziorem lubuskie

Nasz ośrodek wypoczynkowy posiada wiele innych obiektów turystycznych i rekreacyjnych. Turyści mają dostęp do dwóch piaszczystych plaż oraz dwóch pomostów wędkarskich. Kąpielisko jest strzeżone i bezpieczne. Dzieci z pewnością uciszą się atrakcyjnym placem zabaw, a rodzice przyjeżdżający samochodami będą mogli zaparkować na naszym parkingu. Wypożyczalnia kajaków to stały punkt, często odwiedzany przez naszych gości. Zatem wczasy nad jeziorem przynoszą spokój i relaks.

Ośrodek zajmuje sporą przestrzeń, jest u nas wiele miejsca. Miłośnicy bliskiego kontaktu z naturą otrzymują do dyspozycji pole namiotowe, położone w bezpośredniej bliskości jeziora. Wyposażenie pola namiotowego jest kompletne. Posiada ono natryski, dostęp do wody, prądu i miejsca do uprawniania sportu. Podobnie pole kempingowe, gdzie bez przeszkód można zaparkować swój wóz kempingowy i cieszyć się niezależnością.

Jednak największą wartością wczasów nad Jeziorem Łagowskim to lubuskie krajobrazy i przepiękna natura, która jest wszędzie dookoła. Świetna lokalizacja ośrodka wypoczynkowego Zacisze.pl, niedaleko trasy Poznań-Świecko, pozwoli nas łatwo odnaleźć. Przez teren, na którym umiejscowione są nasze obiekty, prowadzą liczne i ciekawe szlaki turystyczne dla piechurów i rowerzystów.

Zapraszamy więc do wypoczynku nad jeziorem w Łagowie w województwie lubuskim. To jeden z wyjątkowo cenionych turystycznie zakątków kraju. Odkryj dla siebie tę krainę!

DOGODNA LOKALIZACJA


DOMKI CAŁOROCZNE NAD JEZIOREM


PRZESTRONNY CAMPING I POLE NAMIOTOWE


OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W LESIE


Z DALA OD WIELKOMIEJSKIEGO ZGIEŁKU


ODWIEDŹ NAS I PRZEKONAJ SIĘ SAM


GPS
N 52.3326988220
E 15.2983999252

Zapomniany hotel

Na terenie ośrodka Zacisze.pl znajdują się ruiny starego hotelu, którego budowę rozpoczęła jeszcze Huta Katowice. Hotel ten zdołał już obrosnąć legendami. To tajemnicze miejsce. Nasi goście chętnie przychodzą tu z aparatami fotograficznymi, aby mieć scenerię do ciekawej sesji zdjęciowej. Wielokrotnie w hotelu organizowano gry zespołowe, a to ze względu na niepowtarzalny teren. Zorganizowaliśmy tu także wiele imprez okolicznościowych z unikalnym klimatem. Ten stary hotel stał się częścią naszego ośrodka wypoczynkowego i choć nie jest budynkiem mieszkalnym, służy nam i naszym gościom na inne sposoby. Odwiedź to miejsce i stwórz swoją własną legendę o dawnym hotelu ukrytym w lesie, gdzieś na brzegach Jeziora Łagowskiego.

Domki nad jeziorem Zacisze.pl